اخبار فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر

توضیحات سحر قریشی در مورد رفتارش با رفتگر

wp:paragraph –>

سحر قریشی که در چند روز اخیر ویدیویی از برخورد نه چندان جالبش با یک رفتگر زحمت کش پخش شده بود توضیحاتی ارائه داد که در آن حرف هایی از رفتنش به خارج از کشور زده است.

متن توضیحات سحر قریشی در پیج اینستاگرامی خودش:

از دیروز هجمه عجیبی در فضای مجازی علیه من در رابطه با اون پاکبان عزیز و محترم راه افتاده! اون هم قبل از اینکه فرصتی داشته‌باشم توضیحی درباره اصل ماجرا بدم. من خودم با افتخار اعلام می کنم در خانواده ای به دنیا اومدم که از همین قشر بودیم و هیچ وقت گذشته ی خودمو فراموش نمی کنم پس امکان نداره به خودم اجازه بدم به شخصی از این قشرکشورم اهانت کنم. این ماجرا رو کسانی راه انداختن که از تخریب آدم ها درآمد کسب می کنند یا برای گرفتن بیننده دست به انتشار هر تیتر و خبر بی محتوایی می زنن.
قصه از اونجایی شروع شد که من چند وقتیه به کلمه <برو> حساس شدم! به همین سادگی اونم بخاطر اینکه خیلی وقته دوستام و اطرافیانم دارن بهم توصیه می کنن که از ایران برو. وقتی اون پاکبان شریف هم به من گفت <برو>، انگار پیامی بود از طبیعت که اونم داشت بهم
می گفت <برو>.
اون پاکبان عزیز اصلا من رو نشناخت و قسم می خورم هرگز قصد اهانت به ایشون رو نداشتم و این اتفاقات چیزی جز‌ یک سوتفاهم کوچیک نیست.
در آخر اینکه چه چیزی از این جالب تر که من هم یک روز لباس شریف پاکبانی رو به تن کنم و کنار این قشر با غیرت، یک حس هیجان انگیز رو تجربه کنم
اتفاقا پوشیدن لباس پاکبانی اسمش تنبیه یا حکم دادگاه نیست، به نظر من هم یه افتخار بزرگه، هم نماد نجابت و غیرته.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. بازتاب: اعتراض پرویز پرستویی به سحر قریشی/باید یکروز پای اینها را ببوسی - راه کار
  2. بازتاب: توضحیات پارک بانی که مورد تمسخر سحر قریشی قرار گرفت - راه کار
  3. کیر تو کس خوار و مادر جنده دوزاری پاره پوره نجس (لطفا به همین صورت نظر من رو منتشر کنید. سپاس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا